PL / EN

E-Logistics | Projekt www i systemu rejestracji Logistyka w e-commerce

15. edycja Polskiego Kongresu Logistycznego planowana była na 21-22 maja 2020 roku. W związku z epidemią COVID-19 i wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami konferencja została przeniesiona na rok 2021. Jednocześnie zapadła decyzja o organizacji wydarzenia online, co stanowiło nie lada wyzwanie, przed którym stanęliśmy i my, i klient - Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Nasza agencja marketingowa zajęła się wsparciem digitalowym obu wydarzeń: pierwotnie planowanego na maj, stacjonarnego LOGISTICS 2020, a później także zbliżającej się e-konferencji E-LOGISTICS. W ramach współpracy stworzyliśmy stronę główną kongresu www.logistics.pl, a później nanieśliśmy wymuszone przez pandemię koronawirusa zmiany. Informowaliśmy o nowym terminie (19-21 maja 2021) oraz zachęcaliśmy do udziału w wydarzeniu dostępnym na stworzonej przez nas podstronie e-konferencji.


Dla nowego, internetowego wydarzenia przygotowaliśmy strategię marketingową, koncept komunikacyjny oraz projekty wszystkich materiałów wspierających. Ich głównym zadaniem było podkreślenie nowoczesności i najnowszych technologii wykorzystywanych w branży logistycznej. Byliśmy odpowiedzialni także za aktywną komunikację w social mediach oraz działania promocyjno-wizerunkowe, budujące szeroki zasięg wydarzenia. Wykorzystaliśmy m.in. kampanię w Google Display Network (GDN) oraz prasę branżową.

WRÓĆ DO PROJEKTÓW Poznaj inne projekty