PL / EN

Masterm | Projekt www i komunikacji
nowej inwestycji Sokoła 1

Masterm Investment, generalny wykonawca i godny zaufania deweloper, ma kilkunastoletnie doświadczenie na poznańskim rynku nieruchomości. Nasza współpraca trwa niewiele krócej i obejmuje całościową obsługę firmy i jej poszczególnych inwestycji.

Inwestycje Masterm to zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, nowoczesne i atrakcyjnie położone budynki. Charakteryzują się elastycznym układem przestronnych, ustawnych pomieszczeń oraz bliskością natury, której w wielkich miastach brakuje najbardziej. Wystarczy wspomnieć choćby kompleksy Evergreen365, Trójpole czy Sokoła 1.

O funkcjonalne i przyjazne przestrzenie inwestycji, piękne z zewnątrz i od wewnątrz, dbają profesjonaliści z biur architektonicznych i projektanci wnętrz. O strony internetowe zadbać należy równie uważnie, szczególnie, że każda inwestycja wymaga własnego serwisu.

Witryna przedstawiająca inwestycję przy ul. Sokoła 1 w Poznaniu została przez nas zaprojektowana zgodnie z trendami panującymi w webdesignie. Piękne zdjęcia ukazujące lokalizację z wielu perspektyw, o różnych porach dnia, uzupełnione zostały minimalistycznymi grafikami. Biel przełamaliśmy jasnymi, nasyconymi kolorami. Całość uzupełniliśmy treścią - tekstami akcentującymi warstwę wizualną. Pracom front endowym towarzyszył back end, zapewniający intuicyjną i prostą obsługę strony z poziomu CMS.

WRÓĆ DO PROJEKTÓW Poznaj inne projekty